De nieuwe meidengroep Djuli bestaat uit drie vriendinnen; Romy, Kirsten en Yael.
Muziek, dans en zingen zit ze in het bloed. Van jongs af aan doen Romy, Kirsten en Yael mee aan musicals zoals Kinderen voor Kinderen, Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen mijnheer? en Annie. De meiden kennen elkaar dan ook van de Nederlands musical Ensemble.
Met een door Romy zelf geschreven nummer klopten de meiden aan bij CNR Entertainment. De platenmaatschappij zag direct wat in Djuli en tekende het groepje afgelopen voorjaar. Het nummer 'How do you do’ werd als single uitgebracht en er werd een videoclip opgenomen.
Daarnaast heeft Djuli diverse (musical)nummers in een nieuw jasje opgenomen. Met de nummers ‘De beat stop je niet’ uit Hairspray de Musical en ‘Zomernacht’ uit Grease laat Djuli horen dat ze hun musicalverleden zeker niet verloochenen.
Djuli heeft pit, lef en spontaniteit. De liedjes zijn vrolijk uptempo en bovenal heel goed gezongen.